Kurumsal Web Tasarım

kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Firmanızın doğrundan kurumsal kimliğini yansıtan Kurumsal web tasarım şirketlere ait Google sıralamalarında yer alan profesyonel tasarımlar içeren web tasarım alanıdır. Kurumsal web site genellikle hizmetlerin yer aldığı kurumsal kimliğin ön planda olduğu özgün tasarımlardan oluşur. Yeni nesil kodlama diller ile geliştirilmiş, doğrudan hedef kitle odakları tasarımları da içermektedir.

Kurumsal Web Site Tasarımı

Tasarım genel bir kavramdır. Kurumsal web sitesi tasarım alanlarında birçok farklı tasarım ve mimari çeşidi bulunmaktadır. Web sitelerine yoğunluklu olarak kullanıcılar mobil cihazlar üzerinden giriş sağlarlar. Mobil cihazlara tamamen uyumlu olması web sitesine gelen ziyaretçilerin sayfada geçirdiği zamanı daha uzun tutmanızı sağlar.

Kurumsal Web Tasarım Firmaları

Web tasarım alanında birçok firma hizmet vermektedir. Bu hizmetler genellikle standart tasarım veya daha önceden hazırlanmış bir tasarım üzerinden giden firmalardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kurumsal web tasarım şirketleri müşteriye özel tasarlanan, gelişmiş bir yönetim paneline sahip olan, tamamen müşteri odaklı tasarımlar üzerinde çalışır. Bu alanda hizmet almak istiyorsanız çözümlerimiz arasında yer alan web tasarım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Bir web sitesi yaptırma kararı verdiğinizde bu web sitesini hangi amaçla kullanacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor. Çünkü genellikle web tasarım ajansları müşterilerinin istekleri doğrultusunda fiyat belirleme politikası izler. Bir web sitesine doğrudan paket fiyat belirlemek doğru değildir. Bu bağlamda alınan hizmet, daha önce sizinle aynı sektörde veya benzer sektörde çalışan bir firmanın web sitesinin bir kopyası olarak size sunulabilir. Bu hazır tasarım web sitesi olarak bilinen tasarımlar ve yazılımlar Google botları tarafından incelendiğinde, web sitenizin bir kopyalanmış web sitesi olduğunu anlayacaktır. Bu durum firma itibarınız ve Google sıralamalarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Web sitesi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek sizlere uygun teklif ve firmanızın kurumsal çizgisini taşıyan tasarımlar ile çalışalım.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

Web siteleri genellikle aynı çizgide ilerleyen, kullanıcının verilen hizmeti daha net şekilde görmesini ve harekete geçmesini sağlamalıdır. Kurumsal web siteleri; üst bölüm, karşılama görseli alanı, hizmet veya ürün kısa açıklamaları, referanslar ve alt bölüm olmak üzere beş adet bölümden oluşur. Bu tasarım çizgisinin dışında tabi ki birçok kreatif tasarımlar mevcuttur. Kreatif tasarımlar markanın ürünü veya hizmetine doğrudan odaklanan ve genellikle tek sayfa (landing page tasarımı) olarak hazırlanır. Hazırlanan bu web sitesinde otomatik oynatma özelliği olan videolar arka planda yer alır. Bu şekilde web sitesine gelen ziyaretçilerin doğrudan ürün veya hizmetini tanıtan ve siteye girince otomatik olarak oynatılan bir tanıtım videosu ile karşılanır.

 

  1. Pingback: +21 Web Tasarım Ajansı | Aut Agency Dijital Medya Hizmetleri

  2. Pingback: +21 İstanbul Web Tasarım | En İyi Web Tasarım Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir