Woocomerce mobil uygulama

woocomerce mobil uygulama

Woocomerce mobil uygulama

Dünyanın en çok kullanılan web sitesi altyapısı olan wordpress ile e-ticaret sitesi de hazırlamak mümkün. Woocomerce, bir wordpress eklentisidir. Birçok farklı eklentiyi barından wordpress e-ticaret sitesi için de en çok tercih edilen woocommerce eklentisidir. Woocommerce mobil uygulama özelliği mevcut değildir. Ancak dışardan hazırlanan özel yazılımlar ile mobil uygulamaya entegre edilebilen bir sistemdir.

Mobil uygulama Avantajları

E-ticaret sitenizde woocomerce altyapısı kullanıyor iseniz  mobil uygulama geliştirmek ve yönetmek oldukça avantajlıdır. Örneğin e-ticaret sitenizde ürünlerinizin fiyatlarını güncellemek istediniz veya yeni ürün eklemek istediğinizde bunları ayrı ayrı panellerden değil de, sadece woocomerce yönetim paneliniden yapabilirsiniz. Geliştirmiş olduğumuz woocommerce mobil uygulama bu özelliğini de beraberinde getirir.

woocomerce mobil uygulama
woocomerce mobil uygulama

Woocomerce ve mobil uygulama uyumu nasıl sağlanır ?

Birçok farklı mobil uygulama kütüphanesi vardır. Bunlardan birisi olan ve oldukça popüler olan ionic kodlama dilidir. İonic kodlama dili hibrit bir sistemdir. Hibrit sistemin getirdiği mobil uygulamalardaki avantajı herhangi bir web sitesi ile bu e-ticaret sitede olabilir, doğrudan bağlantılı olarak çalışabilir. Aynı zamanda güvenlik bakımından oldukça güçlüdür çünkü veritabanı bağlantısı gerektirmez.

Woocomerce ile mobil Uygulama Geliştiren Şirketler

Mobil uygulama yazılım şirketleri olarak Aut Agency, sizlerin talebi ve istekleri doğrultusunda woocommerce mobil uygulama geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz mobil uygulama yazılımı birçok özelliği İçerisinde barındırabilmektedir.

Başlıca woocomerce mobil uygulama özellikleri şunlardır:
  • E-ticaret sitesinden doğrudan ürünleri listeleme.
  • Kategori oluşturma ve yönetme.
  • Uygulama içerisinden üye girişi ve üye olmak için sayfalar.
  • Önce çıkan ürünler, yeni ürünler gibi e-ticaret siteniz üzerinden yönlendireceğiniz sayfalar.
  • Kampanya ve yeni ürünleri kullanıcılarınıza bildirim göndererek haberdar olmalarını sağlamak.
  • Siparişlerini görüntülemek ve siparişleri kargoya verildi olarak değiştirildiğinde müşteriye bildirim otomatik gönderilmesi.
  • Android ve ios tasarımı benzer şekilde tasarlayabilme
  • Birçok özellik daha..
Woocomerce Mobil uygulama Fiyatları

Aut Agency olarak sizlere sunmuş olduğumuz woocomerce mobil uygulama geliştirme hizmetimiz ile birlikte en iyi fiyat garantisini veriyoruz. E-ticaret sitenizin, mobil uygulamanız ile tam uyum içerisinde çalışmasını ve yukarıda belirtmiş olduğumuz birçok özellikle de kodlama ve tasarımını yapıyoruz. Mobil uygulama fiyatları talep edilen özelliklere nazaran farklılık gösterebilmektedir. O yüzden başlangıç fiyatı olarak minimum 3.500 TL olarak belirlenmektedir. Daha detaylı woocommerce mobil uygulama için bizlerden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir