Mobil Uygulama Yazılımı

İsmiyle müsemma olan mobil uygulama yazılımı, mobil cihazlar ve tabletler için tasarlanan uygulamalara verilen addır. Mobil uygulama yazılımında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de işletim sistemidir. Hangi işletim sistemine yönelik uygulama yapılacaksa ilk olarak bu tespit edilmelidir.

Android Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil işletim sistemlerinden en çok kullanılan işletim sistemi hiç şüphesiz Android’dir. Android cihazlara yönelik uygulama geliştirenlerin sayısı diğer işletim sistemlerine kıyasla çok daha fazladır. Android işletim sistemlerine yönelik hazırlanan uygulamalar Google Play üzerinden kullanıcılara sunulur. Android cihazlar için uygulama geliştirmek için kusursuz bir şekilde Java diline hakim olmak gerekir.

Java dili özellikle mobil uygulama geliştirmek isteyenler için olmazsa olmazlar listesinin ilk sırasında yer alır. Java dili ile kodlanan uygulamalar mevcut platformlara göre hazırlandıktan sonra Google Play Store mağazasına yüklenir.

Mobil Uygulama Avantajları

Her ne kadar mobil uygulamalar pasif gelir kaynağı olarak görünse de günümüzde bu çok daha farklı boyutlara ulaşmış durumda. İyi, kusursuz, dikkat çekici ve benzeri olmayan bir uygulama kurgulayıp ve iyi bir şekilde pazarladıktan sonra çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz. En büyük gelir kaynağı olarak görülen mobil uygulamalar ile sizde kazanmak için hayal etmeniz yeterli.

Tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tek yapmanız gereken Aut Agency Dijital Medya Hizmetleri ile iletişim kurmak. Tüm istek ve arzularınızı belirledikten sonra tüm bunları bizlere iletmeniz yeterlidir. Gerekli tüm ayrıntılar ve tasarımlar tarafımızca hazırlandıktan sonra beğeninize sunulur.

Mobil Uygulama Firmaları

Kişilerin beklentilerine göre piyasada çok sayıda mobil uygulama geliştiricisi var. Sektörde yer alan daha çok freelancer olarak iş yapan kişilerin ciddi bir kısmı yalnızca edit yani uygulama düzenleme işi yapıyor. Aut Agency olarak bizler ise sizlere sıfırdan kodlama ile tamamen benzersiz ve güvenli mobil uygulamalar sunuyoruz.

Pek çok mobil uygulama firması ya da freelancer kişiler yaptıkları uygulamaların kurulum dosyalarını vermezler ya da ekstra ücretle size takdim ederler. Biz ise böyle bir anlayışı reddederek sizlere özel hazırlamış olduğumuz tüm uygulamaların dosyalarını da teslim ediyoruz.

Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil uygulama fiyatları çeşitli faktörler baz alındığından dolayı net bir fiyatı yoktur. Burada fiyata etki eden çok sayıda unsur yer alıyor. Uygulama zorluğu, uygulamanın özellikleri, uygulamanın hangi platforma yönelik olacağı, iş gücü ve zaman gibi faktörler doğrudan fiyata etki eder.

Tam kapsamlı ve tamamen benzersiz sıfırdan kodlama ile bir uygulamaya sahip olmak ciddi emek gerektirir. Tüm bunların ışığında yalnızca paneli olan ve text içeren uygulamalar ile fiyatları elbette aynı olmaz. Mobil uygulama fiyatları hakkında çok daha detaylı bilgiye ulaşmak için dilediğiniz zaman bizlerle iletişim kurabilir ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını kolaylıkla alabilirsiniz.