Web Tasarım

Kusursuz ve hayalinizdeki web siteye sahip olmak istiyorsanız web tasarım hizmeti almanız yararınıza olacaktır. E-ticaret siteleri, bloglar, kurum siteleri gibi çok sayıda sektöre ait web siteleri günümüzün vazgeçilmez unsurlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Reel sektöre kıyasla artık tüm işlemler web sayfalarından yönetiliyor. Bu açıdan bakıldığı zaman web tasarım hizmetleri günümüzün en önemli hizmet kollarından birisidir.

Web Tasarım Nedir ?

Temel olarak web tasarım, internet sitelerinin grafik ve metinlerini bir arada toplayan kusursuz çalışmalar bütünüdür. Web tasarım işleriyle uğraşan kişilere de web tasarımcısı denir. Web tasarımın çalışma alanı oldukça geniş ve kapsamlıdır. Kişilerin tüm istekleri ve arzuları belirlendikten sonra çalışmalara başlanır. Bu sayede müşterilerin hayalini kurdukları tüm tasarım web siteye entegre edilir.

Web tasarımın çok sayıda unsurları da vardır. Html, css kodlama, grafik tasarım ve cms entegresi gibi sayısız alanları içerisinde barındırıyor. Müşterilerin tüm beklentileri tüm bu sistemlere bağlı kalınarak kusursuz bir şekilde oluşturulur.

web tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Bireysel olduğu kadar kurumsal web tasarım hizmetleri de son derece önemlidir. Özellikle büyük kuruluşlara yönelik hizmet vermek için web tasarımcıların son derece tecrübeli ve donanımlı olması şarttır. Aksi takdirde yapılacak olan hizmet eksik olur ve bu da sektörde çok derin bir yara almasına sebep olur. Bu noktada kurumsal web tasarım hizmeti verecek olan kişilerin kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri son derece önemli bir konudur.

Aut Agency olarak bireysel olarak tanımladığımız müşterilerimiz dışında kurumsal web tasarım hizmeti de veriyoruz. Yıllardır süregelen deneyimlerimizle birlikte çok sayıda başarılı projelere imza attık. Her biri alanında uzman olan ekibimizle beraber tüm projeleri en ince ayrıntısına kadar inceleyip tasarladıktan sonra müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Özel Tasarım

Her zaman mevcut scriptlere yani hazır tasarımlara ihtiyaç duyulmaz. Ya da bu tarz hazır tasarımlar kişilere yeterli gelmez. Bu noktada kişiye özel sıfırdan kodlama olarak tabir ettiğimiz hizmet ile özel tasarım bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Bu hizmet ile tamamen tasarımın size özgün olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda gerekli tüm noktalar tarafınızca belirlendiği için fazladan işlem ve sorgu yapılmasına sebep olacak bazı noktalarda kaldırılarak web sitenizin çok daha sağlıklı olması sağlanır.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatlarına etki eden çok sayıda kriter var. Öncelikle tasarımın nasıl olacağı konusu netlik kazanmalı. Bunun yanı sıra özel tasarımın hayata geçirilip geçirilmeyeceği de belirlenmelidir. Tüm bunların yanında yapılacak olan işin zorluğu ve süresi de web tasarım fiyatları konusunda belirleyici olacaktır.

Aut Agency olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerin kaliteli ve kusursuz olmasına önem gösteririz. Bu bakımdan alacağınız olan profesyonel hizmet ile fiyat doğru orantılı olmalıdır. Projenizi hayata geçirebilmek ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

web tasarım
Sıkça Sorulan Web Tasarım Soruları
Web tasarım süreci nasıl işliyor ?

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda tasarım çizgisi oluşturuluyor. Oluşturduğumuz tasarım veya tasarımlar sizlere gönderilerek onay vermeniz halinde kodlama
aşamasına geçilir. Tasarımlar uzman ekbimiz aracılıyla google dostu, tamamen mobil uyumlu ve hızlı bir web sitesi olarak yayına alıyoruz.

Web sitesinin yönetim paneli var mı ?

Yeni içeriklerinizi ve portföylerinizi düzenli olarak güncellemek istiyorsanız ihtiyacınız doğrultusunda ister wordpress isterseniz de özel yazılım yönetim panelini web sitesine bağlıyoruz.

Web tasarım fiyatları nasıl belirleniyor ?

İlk olarak sizlerin web sitesi ile olan hedeflerini, ihtiyaçlarını ve isteklerini alıyoruz. Web sitesinde kaç adet sayfa olacağı, sitede yer alacak olan tüm aksiyonlar ve
ne kadar sürede teslim edileceği dikkate alınarak fiyat teklifi hazırlamaktayız.